Parçalı bulutlu
  • EURO 6.16
  • DOLAR 5.48

ASLAN BURCU YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 09:32 Ay-Venüs görünüm etkisinde, kurallar ve uyulması zorunluluklar canınızı sıkar. Birilerini memnun etmek zorunluluğu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizle nazik bir şekilde ilişki kurmaya özen gösterirsiniz. Fakat bazı kişiler bunun değerini bilmediklerinde keyfiniz kaçabilir.

Saat 18:13-18:45 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Ufak tefek sorunlarla karşılaşabiliriz. Sakin ve bilinçli hareket etmek lazım. Tersliklerin neden olabileceği strese karşı dikkatli olalım. Proje ve planlarımızı tekrar gözden geçirelim. Ancak uygulamaya koymayalım.

Saat 18:45 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, partnerinizle veya yakın çevrenizle temasınız yoğunlaşır. Arkadaşça paylaşımları önemsersiniz. Sevgilinizin dengeli ve tutarlı davranışlarda bulunmasını arzularsınız. Etrafınızdaki insanların size karşı dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Gereksiz konularla meşgul edilmekten hoşlanmazsınız. Ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızı incelersiniz. Baskı altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak, dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınız.

Saat 19:00 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, ilişkide karşı tarafın özgür yaklaşımlarına karşılık biz merkez sahnede yer almak isteriz. Bize göre olması gerekenler vardır. Ancak eşimiz, sevgilimiz buna uymayabilir. Bu da aramızda sorunlar oluşturabilir. Bu karşıtlık istenirse pekala anlaşmayla sonuçlanır. Yeter ki, iki kişi de buna açık olsun.

Saat 21:05 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkileri güçlendirici ve pozitif yönde destekleyicidir. Umut verir, yaşam sevincinizi yükseltir.

Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu