Parçalı bulutlu
  • EURO 6.16
  • DOLAR 5.48

İKİZLER BURCU YORUMLARI

Sevgili İkizler Saat 09:32 Ay-Venüs görünümü, aşkta huzura, sevmeye ve sevilmeye olan ihtiyacınızın göstergesidir. Ancak ağzınızın tadını bozabilecek kişi ve kişilerden, sorunlardan mümkün mertebe uzak durmanızda yarar var.

Saat 18:13-18:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler içinde elimiz kolumuz bağlıymış gibi hissederiz. Bir şeyler yapmak isteriz, fakat bir nedenle sözümüzü tutamayız. İşte böyle durumlarda soğukkanlı olmak son derece önemlidir. Zaten böyle olduğunuz zaman çıkış yolu bulmanız kolaylaşır. Yeni bir girişimde bulunmak veya plansız hareket etmek gayet sakıncalı olabilir.

Saat 18:45 Ay-Kova burcunda seyrine başladığında, farklı, sıra dışı bir şeyler yaşamak, özgürce paylaşımlarda bulunmak, yeniliklere kucak açmak amacıyla gün boyu bir hayli hızlı hareket edersiniz. İnsanları sürprizlerle şaşırtmaktan hoşlanırsınız. Üzerinizde denetim kurmayacak, fikirlerinizi sizin bakış açınızla ele alacak insanlarla iletişimde bulunmayı tercih edebilirsiniz. Partnerinizle bağlantıya geçerek ilişkiniz hakkında konuşabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilirsiniz veya bazı değişikliklerde bulunarak beraberliğinizi renkli hale getirebilirsiniz.

Saat 19:00 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, fikirlerimizi özgürce ifade etmemizi sağlıyor. Kendimize güveniyoruz ve inandığımız yoldan geri dönmemeye kararlıyız. Bu belki birileriyle aramızda sorun oluşturabilir. Ancak bizim geri adım atmak gibi niyetimiz yok.

Saat 21:05 Ay-Jüpiter görünümü, ilişkileri eğlenceli, keyifli hale getirici olumlu bir enerjidir. Moralimiz yükselir. Güzel haberler alırız. Bu enerji, yeni birisiyle tanışmamızı, güzel bir zaman geçirmemizi sağlayıcıdır.

Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu