Parçalı bulutlu
  • EURO 6.16
  • DOLAR 5.48

OĞLAK BURCU YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar Saat 09:32 Ay-Venüs görünümü, tedirginlik duymanıza yol açabilir. Bir şeyleri yoluna koymak, güzelleştirmek, büyüyen sorunları kökünden kazımak istersiniz. Ancak dışarıda ve özel hayatımızda ilişkilerimize dikkat etmek ve buyurgan davranmamak lazımdır.

Saat 18:13-18:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Kararlarımızı uygulamak veya bir mesele üzerinde yön belirlemek zor olabilir. Mantıklı ve sakin olunuz. Böylece yanlış karar vermezsiniz.

Saat 18:45 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Harcamalarımıza dikkat edelim. Çünkü iki gün boyunca özgür hareket etmek isteriz ve arkası gelir mi gelmez mi diye düşünmeyiz. Hoşuna giden bir şey varsa çekinmeden alabilirsiniz. Genel olarak paranızın değerini bilen kişiler olduğunuz için dengeli hareket edeceğinizi umuyorum.

Saat 19:00 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı, maddi açıdan daha rahat bir yaşam arzunuzu işaret ediyor. Ancak harcamalara dikkat etmek gerekiyor. Eğer kredi borçlarınız varsa veya borçlanarak ayakta durmaya çalışıyorsanız bu yanlış olabilir. Bir bütçe yapın ve buna göre hareket edin.

Saat 21:05 Ay-Jüpiter görünümü, sevdiğiniz kişilere, değerlere verdiğiniz önemdir. Yapılan iyiliklerin karşılığını almak istersiniz.

Bugünümüz, dünden daha güzel, yarınlarımız her zaman güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

İnstagram: astrolog_iremsu

Facebook : https://www.facebook.com/astrologiremSU/

Twitter : @astrologiremsu